Športno društvo Šentjošt

Mrtvi tek Lučinčanov in Podlipcev se nadaljuje

Po osmem krogu nogometne lige v Šentjoštu na vrhu lestvice še vedno ostajata dve ekipi z enakim številom točk (OPV SPORT in ŠD Lipa & Gostilna Jurca), za petami pa jima tesno sledi domača ekipa ŠD Šentjošt. Osmo kolo ni postreglo s presenečenji, saj favoriti niso delali napak.

Na prvi tekmi sta se pomerili ekipi ŠD Setnik in ŠD Žažar. Pričakovali smo dokaj izenačeno tekmo, kar se je tudi uresničilo. Setničani so sicer na začetku hitro povedli s kar 3:0, a so Žažarčani ujeli priključek. Setničani so nato ponovno postali nevarnejši in vodstva niso več spustili iz rok ter na koncu slavili zmago s 6:4.

Na drugi tekmi so Podlipci igrali proti ekipi iz Črnega vrha, Fantom zajebantom. V prvem polčasu Podlipci niso bili najbolj učinkoviti predvsem zaradi odličnih obramb nasprotnega vratarja. Polčas so tako zaključili z izenačenim rezultatom (1:1). V drugem polčasu so stvari le vzeli v svoje noge in nato napolnili mrežo Fantov zajebantov. Rezultat je na koncu kazal 5:1.

Na tretji tekmi domača ekipa ŠD Šentjošt ničesar ni prepustila naključju in ekipo ŠKD Vrha odpravila s kar 8:0. Zmaga nikoli ni bila ogrožena, so pa Vrhovci prišli tudi do nekaj nevarnih priložnosti, iz katerih pa je kot zmagovalec vedno odšel domači vratar.

Na četrti tekmi sta se pomerili dve mladi ekipi ŠD Šentjošt Juniors in Lučine mladi. Po prvi polovici tekme je kazalo na gladko zmago Lučinčanov, saj so proti domači mlajši ekipi povedli s kar 3:0. A Šentjoščani niso vrgli puške v koruzo in nato uprozorili pravi povratek odpisanih. Po izenačitvi na 3:3 so Lučinčani ponovno pritisnili, a so domači uspeli zadržati rezultat do konca.

Na zadnji tekmi pa je ekipa OPV SPORT uprizorila pravo goliado proti ŠD Vrzdencu, saj je zabila kar 10 golov, Vrzdencu pa dovolila zadeti častni zadetek. Sijajen večer je imel Martin Oblak, ki je mrežo zatresel kar 6-krat.

Nedelja, 26 Februar 2017 09:29